Małe rzeczy
Dzisiaj kiedy siedziałąm nad szumem jeziora rozmyślając o pewnych sprawach , zrozumiałam jaką radość dają nawet najdrobniejsze rzeczy. Ten szum wody, pływające kaczki, kołysząca się na wodzie roślinność i piękny zachód słońca.
Więc nie szukajmy na siłę radości w rzeczach materialnych, w pieniądzach itp. , bo to tylko pewiem dodatek w dzisiejszych czasach potrzebny nam do życia. Nauczmy się żyć tu i teraz :)
Cieszmy się chwilą!




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz