Jak rozpocząć sezon letni ?
Zacznijmy od tego, że na pewno AKTYWNIE :)
Przede wszystkim zacznijmy od tego, że wcześniej trzeba pomyśleć nad dobrym planem i z góry postawić sobie cel, którego trzeba się trzymać. Założyć, że tym razem się uda i tym razem nie będę żałować podjętej decyzji oraz że będzie lepiej niż kiedykolwiek :)
Powiedzieć sobie : '' Jestem silna i potrafię dokonać cudu i własnej przemiany.."💪
Można mieć owszem i słabsze momenty, ale mimo ich iść cały czas od przodu i NIGDY ALE TO NIGDY SIĘ NIE PODDAWAĆ! 😊
Ja osobiście założyłam sobie za cel trochę więcej ruchu, uśmiechu na twarzy, pozytywnego myślenia i spotkań z przyjaciółmi. Sezon zaczęłam od wykorzystania pogody i spotykania się ze znajomymi, drobnych zdjęć i małych wypraw w Parczewskie rejony 😉
Pozdrawiam Was serdecznie 👋
