Hakuna Matata!
Są w życiu takie sytuacje, kiedy chciałoby się wszystko rzucić, zostawić, wyjechać, pobyć samemu, przemyśleć kilka spraw, popłakać. Paradoksalnie są to czesto momenty próby. Jeśli się nie poddasz, sytuacja diametralnie się odmieni, a Ty wyjdziesz z niej mocniejszy/-sza..
O czym mowa ?
Pierwszy krok do tego aby, być szczęśliwym to: WIARA W SIEBIE .
Nieraz z ust bliskich czy to rodzina czy też znajomi słyszymy słowa : "Uwierz w siebie będzie dobrze" Właśne...
Uwierz w siebie! Banalne, prawda? Nic wielkiego. Ba! Dla nich może tak, dla niejednego z nas jest to wewnętrza walka z samym sobą. Tłumaczymy sobie, że już tyle razy nam się w życiu noga powineła, że tym razem też nam nic nie wyjdzie. Jesteśmy do niczego i tyle ale ... przecież to nieprawda . Człowiek uczy się na własnych błędach i każdym razem może być tylko lepiej.
Więc trzeba zrobić ?
Poprostu założyć na nos różowe okulary, myśleć pozytywnie i iść do przodu! :)
Drugi równie ważny krok to : WSPARCIE,
Przecież fajnie jest mieć koło siebie osoby, które powtarzają Ci: "ej przecież bedzię dobrze" ; " jesteś ambitny/-a " : "wierze w Ciebie "
Nawet jeśli nie robią tego Twoi bliscy, dobrze jest jeśli ktokolwiek Ci to mówi - pamiętaj! :)
Pewną osobą, która Cie zawsze wspiera mimo wszystko jest nie kto inny ale TEN na górze :)
Trzeci krok - BIEGNIJ DO WYBRANYCH CELÓW I RÓB CO KOCHASZ
Nawet jeśli jesteś chory/-a, masz gorsze stopnie czy status społeczny. Nic do tej pory w życiu nie wychodziło ... to nic . Pamiętaj, że wszystko dzieje się po coś. Nie patrz na opinie innych, bo ludzie gadają i będą gadać . A przecież nie każdy jest idealny a każda porażka jest dla nas nauczką na przyszłość , Mimo wszystko dąż do Tego co w życiu zamierzyłeś/-łaś, czy to zostanie siatkarką, lekarzem czy też piosenkarką operową spełniaj marzenia i pasje a Twoje życie będzie pełne radości każdego dnia.
Pamietaj! Co nas nie zabije to nas wzmocni ! Wiec jak to powiedział jeden z moich mulubionych pisarzy Charles Knight :
''Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeśli nie potrafi się akceptować pomyłek. "
Więc trzymajcie się i powodzenia ! :)


